«СВІДОМИЙ ВОДІЙ»
Активна, небайдужа молодь Надвірнянщини 23 лютого 2016 року вийшла на вулиці міста та в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» провела захід «Свідомий водій».
Студенти Надвірнянського коледжу спільно з працівниками Надвірнянської поліції та відділом молоді та спорту райдержадміністрації роздавали інформаційні буклети про шкоду алкоголю та наслідки які може спричинити водій у нетверезому стані. Цього разу більшу увагу приділили водіям приміських та міських пасажирських автобусів, адже доля пасажирів залежить від відповідальної поведінки водія.
Також водіям вручали календарики на 2016 рік з логотипом акції «Відповідальність починається з мене. Я сідаю за кермо лише тверезим».
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/20160223_140022.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/20160223_135244.jpg)
Активна, небайдужа молодь Надвірнянщини 23 лютого 2016 року вийшла на вулиці міста та в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» провела захід «Свідомий водій».
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/20160223_141325.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/20160223_142302.jpg)
Також водіям вручали календарики на 2016 рік з логотипом акції «Відповідальність починається з мене. Я сідаю за кермо лише тверезим».
0 Коментарі