Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: 400 продуктових наборів передали в Угринівську територіальну громаду для внутрішньо переміщених людей

Сьогодні голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, заступники голови ОДА Людмила Сірко та Вадим Созоник відвідали Угринівську територіальну громаду, де проживає майже 500 внутрішньо переміщених людей.

«Наше завдання підтримувати ефективну комунікацію з громадами та реагувати на їхні запити. За пів року повномасштабної війни громади виснажуються, тому наша допомога має бути постійною та адресною», – наголосила Світлана Онищук.

Очільниця області поспілкувалася із внутрішньо переміщеними людьми, які проживають у цій територіальній громаді, щоб дізнатися про їхні основні потреби.

«Бачу, що необхідно вирішити багато проблемних питань. Зокрема, щодо їх працевлаштування, отримання необхідних гуманітарних, матеріальних допомог, влаштування їх дітей у дитячі садочки, початок нового навчального року та багато інших. Одним із найважливіших завдань для нашої області є забезпечення внутрішньо переміщених людей необхідним житлом. Задля вирішення цих питань ми запланували найближчим часом відправити в цю громаду виїзну мобільну бригаду із фахівцями, які допоможуть переселенцям», – зауважила очільниця області.

Світлана Онищук розповіла, що до Угринівської територіальної громади передали 400 продуктових наборів для внутрішньо переміщених людей. Ця гуманітарна допомога надійшла від міжнародних партнерів, які не залишаються осторонь тих проблемних питань, що виникають на Україні та активно допомагають у цей складний час. Сортування та збирання продуктових наборів здійснювали працівники обласної військової адміністрації.

«Дякую нашим партнерам, колегам за підтримку, допомогу та ефективну співпрацю. Разом до Перемоги!», – наголосила Світлана Онищук.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *