Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук бере участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, організованому за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимиру Зеленському

Сьогодні проходить Міжнародний саміті міст та регіонів, організований за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимиру Зеленському. Про це голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

За її словами, у роботі саміту беруть участь понад 120 керівників громад та регіонів із різних країн-партнерів України, представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії, усі партнери та друзі України, яким небайдужа доля України.

«Ключовим питанням саміту є повоєнне відновлення України, реінтеграція українських територій, подолання гуманітарних викликів. І в цьому напрямку для нас важливою є підтримка міжнародних урядових та неурядових організацій, – йдеться у дописі очільниці області. –  Країни, які солідарні з нами, уже продемонстрували нам свою підтримку під час війни з російськими окупантами. Вони продовжують допомагати українському народу виборювати нашу Перемогу. Спільно з нашими друзями ми відновимо Україну після війни, відбудуємо зруйновані міста і села, повернемо додому всіх людей, котрі змушені були покинути рідні домівки. Разом ми зможемо здолати всі труднощі і впевнено рухатися до спільного європейського майбутнього!».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *