Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: «Для Прикарпаття, яке приймає величезну кількість людей, потреба у якісному медичному обладнанні є надзвичайно важливою»

Сьогодні голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала для медичних закладів охорони здоров’я області три сучасні пересувні рентгенівські діагностичні апарати.

«Прикарпаття – тилова область, ми приймаємо багато внутрішньо переміщених людей, паліативних хворих, поранених воїнів. Щоби лікарі мали змогу надавати якісну медичну допомогу потрібне якісне медичне обладнання. Важливо, що у такий складний час, окрім залучення донорів, з Державного бюджету виділяються кошти на найголовніші цілі. Для нашої області, яка приймає величезну кількість людей, сучасне медичне обладнання, медикаменти дуже важливі», – відзначила Світлана Онищук.

Вартість одного апарату становить понад два з половиною мільйони гривень. Обладнання придбане за кошти спеціального фонду Державного бюджету України за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» за підтримки Президента України Володимира Зеленського та Міністерства охорони здоров’я України. Загальна вартість переданих апаратів майже 8 мільйонів.

«Це сучасні цифрові мобільні рентгенапарати, які будуть використовуватися у відділеннях екстреної медичної допомоги та реанімаційних відділеннях лікарень. В області є потреба у 30 таких апаратах, тому надзвичайно важливо, що таке обладнання надходить в область», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *