Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Двічі вакциновані українці зможуть отримати від держави тисячу гривень

«Поступово державна програма єПідтримка буде розширюватись задля того, щоб бути корисною для найбільшої кількості людей. Це безумовний пріоритет для Президента України – зробити цю програму реально корисною», – наголосила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук на щотижневій нараді.

Очільниця області розповіла, що Уряд опрацьовує питання розширення функцій державної програми єПідтримка, то ж українці повнажного віку 60+ матимуть можливість використати ці кошти від держави на купівлю ліків. Вже з січня цей механізм буде доступним. Вводитиметься й опція купівлі книжок – це зробить програму доступнішою для людей середнього і старшого віку. Залишається також і базовий напрямок, який спрямований для молодіжної аудиторії – підтримка спортивної сфери, креативного сектору (кіно, театр і музеї). Доступним буде і транспортний напрямок, зокрема, користування залізницею та авіасполученням.

Світлана Онищук зауважила, що завдяки програмі єПідтримка допомога від держави направляється галузям, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Бізнес, який братиме участь у цій програмі, має бути легальним. Базовим інструментом є  додаток «Дія».

«Згодом Урядом будуть запропоновані також і офлайнові інструменти, щоб використати ці кошти для тих, хто поки не користується «Дією». Однак станом на зараз додатком «Дія» користуються вже понад 10 мільйонів українців.  Програма єПідтримка стане ще одним стимулюючим аргументом для наших людей, щоб вакцинуватися проти COVID-19», –  наголосила голова облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *