Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: ІT спільнота є прикладом для наслідування у проведенні вакцинальної кампанії

Таку думку сьогодні під час брифінгу для представників засобів масової інформації висловила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області відзначила, що з початком вакцинальної кампанії в області ІТ кластер був чи не найактивнішим у питаннях імунізації. Вони об’єдналися, щоб вакцинувати своїх працівників та допомоги нам у боротьбі з пандемією коронавірусу.

«Сьогодні хочу щиро подякувати представникам ІТ компаній за їхню соціальну відповідальність та приклад для тисяч прикарпатців у здійсненні імунізації проти COVID-19, – зазначила Світлана Онищук. – Те, що ви об’єдналися в єдину спільноту, демонструє усім нам, що лише разом ми можемо побороти коронавірус та підтримати наших медичних працівників, які цілодобово рятують життя українців».

Про сприяння ІТ спільноти вакцинальної кампанії проти Covid-19 розповів голова Наглядової ради ІТ Кластера Любомир Ходак. Він підкреслив, що ІТ спільнота активно підтримує вакцинацію у боротьбі з Covid-19.

 «ІТ спільнота вкотре продемонструвала свою інноваційність і відмінну координацію роботи. ІТ працівники – це, переважно, молоді люди, які не є у групі ризику Covid-19, але розуміють проблему і шляхи її вирішення, тому підтримали вакцинальну кампанію та імунізувалися проти коронавірусу».

Зазначалося, що від початку кампанії з імунізації було провакциновано дві з половиною тисячі працівників ІТ сфери та членів їхніх сімей.

На знак подяки медичним працівникам за їхню роботу ІТ спільнота передала мобільній бригаді ноутбук і планшети.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *