Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Кошти бюджетів усіх рівнів мають бути спрямовані на єдину мету – підтримку нашого війська й наближення справедливої перемоги

Сьогодні відбулося позачергове засідання сесії обласної ради, участь у якому взяла голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

На початку засідання присутнім представили новопризначеного начальника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Володимира Бабаніна.

Відтак депутати розглянули звернення до парламенту та уряду щодо «недопущення вилучення коштів місцевих громад та підтримки Збройних Сил України».

«Кошти бюджетів усіх рівнів мають бути спрямовані на єдину мету – підтримку нашого війська й наближення справедливої перемоги, – наголосила Світлана Онищук. – І тим паче бюджетів, які мають істотні надходження з ПДФО військових. Ці кошти мають йти на забезпечення оборони держави та цивільного захисту населення»

Керівниця області підкреслила, що про це влітку заявляв і Глава держави Володимир Зеленський в Івано-Франківську на Конгресі місцевих та регіональних влад.

«Слова Президента, що зараз «єдиний пріоритет – допомога нашим воїнам, допомога сім’ям наших Героїв і загалом захист життя» є вкрай актуальними, – зазначила очільниця Прикарпаття. –  До слова, в нашій області 12 територіальних громад отримують суттєві надходження з податку військових. У той же час торік одна з них так і не спромоглась забезпечити оборонців формами. Натомість громади, які не мають таких надходжень, значні кошти спрямовують на потреби нашого війська. Тут варто згадати Перегінську, Солотвинську і Верхнянську ТГ.  Тому наше спільне завдання – об’єднуватись у допомозі та всебічній підтримці наших оборонців!».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *