Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: На Івано-Франківщині розпочинають роботу «Пункти незламності»

Учора голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук звернулася до прикарпатців щодо вкрай важливого нині для українців проєкту, оголошеного  Президентом України Володимиром Зеленським, – «Пункти незламності».

Очільниця області повідомила, що вже сьогодні на Івано-Франківщині розпочинають роботу «Пункти незламності».

За її словами, на території області розгорнуто 8 мобільних та 126 стаціонарних  «Пунктів незламності». Мобільні ПН: два в Івано-Франківську, по одному в Калуші, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Косові та селищі Верховина. Це спеціально облаштовані намети, де можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися Інтернетом та випити гарячого чаю. Також тут можна буде дізнатися, де працює найближча заправка, банківське відділення, аптека, магазин.

Спеціально для дітей у цих пунктах створені ігрові куточки із розвиваючими іграми та розмальовкам. Це все абсолютно безкоштовно і цілодобово, – зазначила Світлана Онищук.

У 126-ти стаціонарних «Пунктах незламності», розгорнутих у народних домах, амбулаторіях, школах, дитячих садочках, будівлях ДСНС, районних військових адміністраціях, обласній військовій адміністрації, також є всі базові послуги, як і в мобільних ПН.

На сайті https://nezlamnist.gov.ua/ розміщено мапу таких пунктів по всій країні. Інформація тут постійно оновлюється.

«Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, терористичні атаки ворога.  Доп

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *