Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: На Прикарпатті активно реалізовується соціальний проєкт «Турбота про родину Героя»

Голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук розповіла, що у рамках проєкту  «Турбота про родину Героя» дві родини наших полеглих захисників впродовж останніх літніх днів перебувають на відпочинку та оздоровленні.

Очільниця області розповіла, що упродовж цього тижня Світлана з 7-річним Марком та Галина з трьома дітьми – Аліною, Володею та Кариною відпочивають у Relax Park PHOENIX у Карпатах. Для них наші партнери підготували комфортне перебування, якісне харчування й цікаве дозвілля. Загалом усе для того, щоби рідні оборонців, яких війна змушує переживати біль втрати, мали змогу відволіктись від своїх звичних буднів і відпочити фізично та емоційно.

«Ми дуже дякуємо за ці гарні дні. Тут дуже гарно, басейн класний, харчування дуже хороше», – поділилася враженнями мама Галина, яка зараз з дітьми перебуває у Карпатах.

Світлана Онищук зауважила, що незабаром стартує осінній сезон проєкту «Турботи про родину Героя» та запрошує долучатися  до нього сім’ї полеглих воїнів, а також готельєрів, бо лише разом можна зробити більше і підтримати рідних захисників, які полягли у бою, обороняючи нашу землю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *