Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: На Прикарпатті завершився ІІІ етап масштабних спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»


Впродовж квітня путівку до обласного туру виборювали майже три сотні команд з шести районів.

У підсумку визначено 40 команд-переможниць, які позмагаються за звання кращих в області і представлятимуть Франківщину на всеукраїнському рівні.

  Так, у Косівському районі лідерами районного етапу стали:

  1. з баскетболу серед юнаків – команда Косівського ліцею №1 ім. Я.Мудрого, серед дівчат – вихованки Старокутського ліцею;
  2.  з волейболу найсильнішими були юнаки з Яблунівського ліцею ім.І.Франка та дівчата зі Старокутського ліцею;
  3. з футзалу – команда Вербовецької гімназії Косівської міської ради;
  4.  з черліденгу титул переможця виборола команда Косівського ліцею №1 ім. Я.Мудрого;
  5.  у спортивному орієнтуванні – команда Рибненської гімназії Рожнівської сільської ради.

 Надвірнянський район представлятимуть:

  1.  з баскетболу – юнаки Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради та дівчата з Надвірнянського ліцею №2;
  2.  з волейболу – команда хлопців Надвірнянського ліцею №3 й дівчат – Делятинського ліцею №3;
  3.  з футзалу – команда  Ворохтянського ліцею;
  4.  черліденгу – Краснянського ліцею Надвірнянської міської ради;

 У Калуському районі перемогу здобули:

  1. з баскетболу серед юнаків – команда Сваричевського ліцею Рожнятівської селищної ради, серед дівчат – Малотурянського ліцею Долинської міської ради;
  2.  волейболу – команда юнаків зі Сваричевського ліцею  та команда дівчат Калуського ліцею №2;
  3.  футзалу – команда Калуського ліцею №10;
  4.  з черліденгу – першість у команди Калуського ліцею №10;
  5.  у спортивному орієнтуванні найкращий результат в команди Калуського ліцею №6.

 В Івано-Франківському районі перемогу здобули:

  1. баскетбол – команда юнаків Ліцею №23 ім. Р.Гурика, серед дівчат – Ліцею №21 Євгена Коновальця;
  2.  волейбол –  команда юнаків Тлумацького ліцею №1 та дівчат з Галицького ліцею ім. Я.Осмомисла;
  3.  з футзал лідером районних змагань стала команда Ліцею №23 ім. Р.Гурика;
  4.  найкращий виступ з черліденгу продемонструвала команда Ліцею №13;
  5.  а у спортивному орієнтуванні – команда Раковецької гімназії Солотвинської селищної ради.

 Верховинський район в ІV етапі змагань представлятимуть команди:

  1.  баскетболістів (юнаків та дівчат) – вихованців Верхньоясенівського ліцею Верховинської селищної ради;
  2.  з волейболу – серед юнаків кращою виявилась команда  Ільцівського ліцею Верховинської селищної ради, серед дівчат – Довгопільського ліцею Білоберізької селищної ради;
  3.  з футзалу й  спортивного орієнтування – команда  Ільцівського ліцею Верховинської селищної ради.

 У Коломийському районі першість здобули :

  1.  з баскетболу – юнаки з Устянського ліцею Євгена Грицяка Снятинської міської ради, серед дівчат – Городенківського ліцею №1 ім.І.Данилюка;
  2.  з волейболу – команда юнаків  Серафинецького ліцею Городенківської міської ради й  дівчат – Стецівський ліцей Снятинської міської ради;
  3.  футзалу – команда Отинійського ліцею;
  4.  з черліденгу – титул переможця в  команди Снятинського ліцею «Інтелект»;
  5.  а зі спортивного орієнтування кращою стала команда Коломийського ліцею №8.

“Вітаю команди переможці з вдалими виступами!

Уже розпочалась підготовка до обласного етапу змагань, де буде визначено, хто з команд представлятиме Прикарпаття на всеукраїнському рівні!

Наполегливості, витривалості і хай переможе найсильніший!”, – додає Світлана Онищук.

#scl_ivano_frankivskregion #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *