Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Нам потрібні перемоги на усіх фронтах

Про стан та перспективи розвитку спорту, зокрема,  боксу на Прикарпатті, проведення змагань і чемпіонатів державного рівня та підтримку  спортсменів і тренерів, які переїхали в область через військові дії йшлося 23 вересня під час робочої зустрічі голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук з керівниками федерації боксу України, народними депутатами України, внутрішньо переміщеними тренерами-викладачами та керівниками управління спорту і молодіжної політики ОДА і обласного відділення НОК України.

«Незважаючи на важкі часи, які переживає наша держава, ми сьогодні говоримо про необхідність розвитку спорту. Адже нам потрібні перемоги на усіх фронтах, – зазначила Світлана Онищук. – Прикарпаття – тилова область, і ми повинні посилено працювати і спільно наближати перемогу. За сприяння народних депутатів від Прикарпаття Романа Мулика, Олени Вінтоняк ми всіляко  будемо підтримувати спортсменів, які  приїхали до нас через військові дії. Для них ми підготували необхідну гуманітарну допомогу і я впевнена, що  спільно ми зробимо багато добрих справ».

Тренери-викладачі з боксу Антон Коссе з Маріуполя і Вадим Андріянов з Херсона, тренер-викладач із стрільби з лука Катерина Дубровіна з Харкова розповіли про своє бачення організації тренувальної бази з різних видів спорту  для  молоді не тільки із числа ВПО, а й Прикарпатських школярів, та подякували представникам влади за сприяння в організації їх комфортного перебування на Прикарпатті.

Президент федерації боксу України Кирило Шевченко, президент офіційного представництва Всесвітньої боксерської ради в Україні (Дабл Ю Бі Сі Юкрейн) Микола Ковальчук розповіли про заходи, які вживає керівництво держави, світова спортивна спільнота задля розвитку боксу в Україні та якнайшвидшої перемоги над російським агресором. Окремо йшлося про можливості проведення в нашій області Чемпіонату України з боксу та підготовки спортсменів до Олімпійських ігор.

«Дякуємо нашим Збройним силам, які дають можливість нам спокійно працювати. Прикарпаття буде надійним тилом і влада спільно зі спортивною спільнотою зробить все можливе, щоби наші дітки мали можливість займатися спортом. Адже ми – спортивна нація і це робить нас переможцями. Разом до Перемоги!», – сказала Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *