Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Наполегливо прошу – носити маски, використовувати антисептики, дотримуватися дистанції, а головне – вакцинуватися

Із 30 жовтня Івано-Франківська область перебуває у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки. Незважаючи на запровадження жорстких карантинних заходів, пандемія не відступає. Так, за останню добу в області виявлено 486 нових випадків захворюваності на COVID-19, госпіталізовано 208 осіб, у тому числі і 5 дітей. Також цього дня зафіксовано рекордну для області кількість летальних випадків, спричинених коронавірусом. Про це сьогодні під час щоденного брифінгу для представників засобів масової інформації повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«На жаль, все частіше ми фіксуємо випадки захворюваності на коронавірус серед дітей. Так, за останню добу до медичних закладів Прикарпаття госпіталізовано п’ятеро дітей, – зазначила керівниця області. – Варто підкреслити, що для лікування дітей із коронавірусом у лікарнях розгорнуто 83 ліжкомісця, з яких 53% на сьогодні уже заповнені. Тож, наполегливо звертаюся до жителів області не нехтувати засобами індивідуального захисту: носити маски, використовувати антисептики, дотримуватися дистанції, а головне – вакцинуватися».

Світлана Онищук повідомила, що для хворих на COVID-19 у медзакладах облаштовано 2600 ліжок, більшість з них вже заповнені. До 97% ліжок підведено кисень. Додатково підготовлено ще 600 місць. Слід додати, що за добу для лікування хворих на COVID-19 використовують 25 тонн кисню.

Очільниця Прикарпаття також розповіла про проведення вакцинальної кампанії в області. Зокрема, для зручності прикарпатці можуть вакцинуватися у будь-якому пункті щеплення. Це дозволить зменшити черги до центрів масової вакцинації та мінімізувати навантаження на медичних працівників мобільних бригад. До слова, в області є 121 пункт щеплення і 9 центрів масової вакцинації, а також 33 мобільних бригади.

Своєю чергою заступниця головного державного санітарного лікаря в області Тетяна Джус звернулася до жителів Прикарпаття з проханням при перших ознаках респіраторних захворювань одразу зверталися до сімейних лікарів, щоб своєчасно діагностувати COVID-19 та розпочати процес лікування.

Зазначалося також, що станом на 3 листопада в області провакциновано першою дозою 27,1 відсоток населення, другою – 17 відсотків.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *