Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Наш кіберфронт є один із найсильніших у сьогоднішній війні

Голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася із Вікторією Федоренко, яка очолює представництво в Івано-Франківську та виконавчим директором IT Ukraine Association – національного об’єднання ІТ-компаній, яке представляє інтереси більше 77 000 ІТ-спеціалістів, – Костянтином Васюком.

Зазначалося, що 21 червня IT Ukraine Association офіційно відкрила своє Західноукраїнське представництво в Івано-Франківську на базі інноваційного центру Promprylad. Renovation.

Метою зустрічі стало обговорення стратегічне партнерство із Центром підтримки бізнесу Save Business now та надання підтримки для інтеграції бізнесів.

«Радію, що наша розмова дала можливість обговорити ідеї, які у майбутньому стануть потужними проєктами. Зокрема, ми домовилися розпочати навчання із IT-освіти для молоді, яке буде короткостроковим і вузькопрофільним, – розповіла Світлана Онищук. – Також запропонували створити IThub на території нашої області, який після війни міг би стати хорошим місцем зустрічі для міжнародних партнерів».

Представники Асоціації розповіли, що вже мають заплановані офлайн події.

«Наш кіберфронт є один із найсильніших у сьогоднішній війні. А українські IT-спеціалісти є одними із кращих у світі, бо підходять до реалізації проєктів не тільки креативно, а й із соціальним навантаженням. І сьогодні я вкотре у цьому переконалася. Спільними зусиллями ми маємо надалі підтримувати і розвивати IT-бренд України на міжнародному ринку, щоб вберегти економічний фронт», – підкреслила керівниця області.

Своєю чергою гості зазначили, що на Прикарпатті вони відчули надзвичайно сприятливі умови для роботи, тому у них з’явилося величезне бажання зробити свій внесок у якнайшвидше наближення нашої перемоги.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *