Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Наскільки ми якісно створимо модель мережі публічних сервісів та послуг, залежатиме наша ефективна робота і, відповідно, якість послуг для населення

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
У ході зібрання обговорювалися питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг, використання коштів інфраструктурної субвенції.

Світлана Онищук наголосила, що кожна обласна державна адміністрація має змоделювати спроможну мережу надання публічних сервісів і послуг, яку б хотіла мати у майбутньому, в графічній та текстовій формі. Її метою є забезпечення однакового доступу до усіх важливих якісних послуг.

Керівник закликала голів об’єднаних територіальних громад активно долучатися до процесу формування мережі та співпрацювати із управліннями ОДА для ефективної діяльності. «Від того, наскільки ми якісно створимо цю модель мережі публічних сервісів та послуг, залежатиме наша ефективна робота і, відповідно, якість послуг для населення», – підкреслила Світлана Онищук.

На сьогодні Міністерство регіонального розвитку України підготувало геоінформаційну карту існуючої мережі публічних послуг. Вона відображає 25 мереж, а це більше 100 тисяч об’єктів.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк, який взяв участь у нараді, ознайомив присутніх із роботою над проєктом «Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки».

Враховуючи важливість стратегічного документу, в облдержадміністрації проведено три робочих засідання із залученням широкого кола експертного середовища, за підсумками яких прийнято узгоджену позицію.

З метою залучення широкого кола суб’єктів регіонального розвитку до розроблення Стратегії на сайті облдержадміністрації створено банер «Стратегія розвитку Івано-Франківської області до 2027 року», у якому розміщено повідомлення про форму та термін подання пропозицій.

«Для нас важливо, щоб Стратегія враховувала інтереси та потреби кожного, незалежно від місця проживання та соціальної приналежності», – озвучив позицію обласного керівництва Дмитро Романюк.

Також обговорювалося питання освоєння об’єднаними територіальними громадами коштів субвенції на формування їх інфраструктури, яких у цьому році для 30 ОТГ області передбачено 71,315 млн гривень.

На даний час в області реалізується 210 інфраструктурних проєктів. Працівниками управління з питань децентралізації та регіонального розвитку ОДА проведено детальний аналіз стану реалізації проєктів, обговорено проблемні питання та дано практичні рекомендації щодо ефективного і вчасного виконання взятих на себе зобов’язань та завершення робіт до кінця року.

Світлана Онищук наголосила на необхідності своєчасного освоєння коштів у повному обсязі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *