Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до непоправних втрат

На цьому сьогодні під час позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Зазначимо, що основним питання порядку денного засідання стало обговорення ймовірних причин та наслідків пожежі, яка трапилася у реанімаційному відділенні Косівської центральної районної лікарні і призвела до людських жертв.

Зазначалося, що на момент займання у медичному закладі перебували 262 особи, 212 з яких пацієнти, 48 – медичний персонал та двоє технічних працівників. Завдяки злагодженим діям рятівників, які оперативно прибули на місце події, було ліквідовано пожежу, проте людських втрат оминути не вдалося.

«У зв’язку із трагічними подіями у Косівській центральній лікарні висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих, – зазначила Світлана Онищук. – На жаль, через нехтування правилами пожежної безпеки маємо людські втрати: загинули пацієнти медзакладу і постраждав персонал лікарні».

Під час засідання йшлося про ймовірні причини виникнення пожежі, а також її наслідки. Зазначалося, що на сьогодні при управлінні Держпраці в області створена комісія, яка вже працює на місці події та вивчає ситуацію. Окрім того, відкрито кримінальне провадження за статтею 270 ч.2 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки).

За результатами засідання дано доручення щодо вжиття заходів із розслідування, встановлення причин та ліквідації наслідків пожежі.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *