Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Обласна клінічна лікарня сьогодні не тільки надає фахові лікарські послуги, а й успішно проводить реабілітацію

Учора голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком, народним депутатом України Василем Вірастюком відвідали Центр фізичної та реабілітаційної медицини, який функціонує у КНП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня».

Наразі тут на стаціонарному лікуванні можуть перебувати 15 пацієнтів. Однак у медзакладі опрацьовують механізм щодо збільшення кількості людей до 30. Упродовж останнього часу у закладі стаціонарно пролікувалися та пройшли комплексну реабілітацію понад три сотні воїнів. Ще три тисячі реабілітувалися амбулаторно.

Окрім лікування та реабілітації, на базі лікарні буде створений центр навчання для фахівців, які працюватимуть над реабілітацією.

«На жаль, війна триває, тому ми потребуватимемо великої кількості спеціалістів для надання фахової допомоги», – зазначила очільниця Прикарпаття.

Перебуваючи в лікарні, Світлана Онищук і Вадим Свириденко поспілкувалися з американськими хірургами міжнародної місії «Face the future», котрі завітали до медзакладу вже вдруге. Також стати свідками операції, яку на Прикарпатті та в Україні загалом, роблять вперше – це пересадка лицьового нерва для бійця. Всього протягом тижня лікарі зробили вже понад 30 операцій. Поділилися, що цього разу стани пацієнтів значно складніші у порівнянні з тими, з якими вони працювали восени. Проте наші лікарі справляються на відмінно і отримають колосальний досвід від американських хірургів.

«Я хочу подякувати благодійній організації “Razom for Ukraine”, “Українській асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї” за організацію поїздки американських хірургів на Івано-Франківщину, – наголосила Світлана Онищук. – Це величезний внесок не тільки в розвиток медицини нашої області, але і загалом у нашу Перемогу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *