Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Обласний центр повинен мати свою сучасну мультуфункціональну спортивну інфраструктуру

Таке переконання сьогодні під час зустрічі із президентом Федерації хокею України Георгієм Зубком висловила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Зазначимо, що предметом зустрічі стало обговорення питань розвитку спортивної інфраструктури на Прикарпатті, зокрема, модернізації Льодової арени у місті Калуші та будівництво сучасного мультифункціонального спортивного комплексу в Івано-Франківську.

«Упродовж останніх двох років на Івано-Франківщині активно споруджуються об’єкти спортивної інфраструктури. У рамках президентської програми «Велике будівництво» на розвиток галузі спрямовується значний фінансовий ресурс, за рахунок чого будуються нові спортивні зали, стадіони та майданчики, – розповіла керівниця області. – Так, минулого року до Дня незалежності України у межах програми ми спорудили модульну спортивну залу на Коломийщині, в якій вже сьогодні відбуваються змагання міжнародного рівня. Переконана, що розвиток спортивної інфраструктури – це соціальна відповідальність, від якої залежить здоров’я та фізичний розвиток наших дітей».

Під час розмови йшлося про реконструкцію Льодової арени у місті Калуші. Зазначалося, що на сьогодні це єдиний в області спортивний заклад, в якому тренуються хокеїсти. До слова, команда, яка там займається, є призером чемпіонату України з хокею із шайбою серед юнаків. Тому надзвичайно важливо модернізувати арену та підтримувати команду.

Також було обговорено питання будівництва сучасного мультифункціонального спортивного комплексу в Івано-Франківську. Наразі визначено місце земельної ділянки під спорудження об’єкту, продовжується робота щодо розробки проєктно-кошторисної документації.

На переконання Георгія Зубка, програма «Велике будівництво» сьогодні – це той інструмент, який дає можливості для розвитку спортивної галузі. Тому області необхідно скористатися такою нагодою та реалізувати проєкти, які матимуть запит серед дітей та молоді та відповідатимуть усім європейським стандартам якості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *