Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук передала бійцю «десятки» «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Сьогодні голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала бійців, котрі проходять реабілітацію в одному із медичних закладів міста.

Керівниця області поспілкувалася з пораненими захисниками, а одному з них – командиру відділення розвідувального взводу 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади  «Едельвейс» Віктору Шатруку – передала нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Боєць захищає Україну з 2018 року. Брав участь в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. А з травня 2022 року – боронить державу від російського агресора у повномасштабній війні.

На полі бою зарекомендував себе як сумлінний та професійно підготовлений військовослужбовець, умілий організатор. Під його нашим бійцям вдалося завдати вороги чималих втрат. За героїзм, підтримку високої бойової готовності військ  Віктор Шатрук нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня. А сьогодні Світлана Онищук передала бійцю ще одну нагороду – нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *