Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Підтримка наших воїнів – це надважливо сьогодні

Одним із важливих напрямків роботи є надання якісних послуг нашим захисникам та підтримка їх родин. Підтримка українських воїнів – це надважливо сьогодні. Про це йшлося на нараді голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Питання роботи з учасниками бойових дій і родинами загиблих під час військової агресії російської федерації проти України розповів начальник відділу в  області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

«Уже неодноразово ми говорили про наших захисників та ветеранів.  На жаль війна, яка зараз триває, приносить багато горя. І не одна територіальна громада нашої області це відчула, організовуючи та проводячи похорони наших захисників, які героїчно загинули на цій війні. Наша основне завдання зараз допомогти родинам загиблих прикарпатців, учасникам бойових дій, які захищають нашу країну», – зауважив посадовець.

Володимир Веркалець розповів про необхідність розробки та фінансування соціальних програм підтримки учасників бойових дій, родин загиблих воїнів та надання їм наднеобхідної психологічної допомоги.

Зауважувалося, що важливим є організувати зустрічі представників обласної та районної військових адміністрацій, соціальної сфери, голів територіальних громад  із родинами, які втратили своїх рідних на війні задля вивчення їх проблемних питань та надання їм необхідної підтримки.

Йшлося і про встановлення відповідного  статусу члена сім’ї загиблого у війні, державні регіональні програми підтримки цих сімей та відповідні соціальні виплати

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *