Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Пліч-о-пліч у відбудові країни

Спільно з іншими тиловими областями Івано-Франківщина долучилось до відновлення Херсонщини, яка тривалий час була під окупацією й інфраструктуру якої ворог безжально нищив.

Наша область допомагала у селі Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади, де було пошкоджено 199 житлових будинків, 13 – вщент зруйновано, не вціліли також сільська школа, дитячий садочок, будинок культури та амбулаторія. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Щоби допомогти з відновленням житлових будинків, було скеровано понад 11 млн грн, з яких 5 млн грн перераховано з обласного бюджету, решту коштів – від територіальних громад Прикарпаття.

З липня на Херсонщині працювали наші бригади будівельників. Зараз на півдні країни перебувають 22 майстри, з них 10 – ремонтують покрівлі будинків , 8 – фасади, 4 допомагають з організаційними моментами.

Що вдалось зробити:

завершено відновлення 9 житлових будинків ;

на 2 житлових будинках відремонтовано покрівлю, тривають роботи з капітального ремонту фасадів, замінювання вікон/дверей;

виготовлено 12 проєктно-кошторисних документацій на ремонти інших житлових будинків.

Крім того, фахівці з Прикарпаття допомагають з обстеженням об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресій рф в інших населених пунктах Херсонської області. Було здійснено виїзд в села Біляївка, Червоне, Українка, Петропавліка Новоолександрівської територіальної громади. Масштаби руйнацій – чималі:

  • в с. Червоне пошкоджено 16 житлових будинків, 3 – зруйновано,
  • в с. Біляївка відповідно – 65 й 6,
  • в с. Українка пошкоджено 6 домівок,
  • в с. Петропавлівка пошкоджено 18 будинків та 1 зруйновано.

Про це складаються відповідні акти обстеження та дефектні акти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *