Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук поспілкувалася із дітьми переселенців на творчому майстер-класі з бісероплетіння

Уп’ятницю, 17 червня, голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала обласну  універсальну наукову бібліотеку  імені  Івана Франка. Тут відбувався цікавий  та творчий майстер-клас у рамках проєкту «ВільноХаб».

Двадцятеро дітей із Харкова, Запоріжжя, Херсона, Сум, Краматорська та інших міст України, де ведуться бойові дії, а також Івано-Франківська та Івано-Франківської територіальної громади виготовляли  ангеликів із бісеру під керівництвом запрошеної  керівниці гуртка ремесел та бісероплетіння «Декор» міського центру дитячої та юнацької творчості Світлани Петренко, яка вже неодноразово долучалася до реалізації цього проєкту.

«Щирі слова вдячності  керівництву та колективу обласної універсальної наукової бібліотеки імені  Івана Франка, які постійно проводять різноманітні тренінги, заходи, майстер-класи для діточок внутрішньо переміщених людей із Харківщини, Донеччини, інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Нам дуже важливо проводити такі заняття для діток, щоби ми стали однією сім’єю.  Сьогоднішні ангелики, які виготовлені дітками у патріотичних кольорах, від щирого серця будуть передані для наших захисників», – наголосила Світлана Онищук.

Очільниця області зауважила, що  саме це заняття було живим, гнучким, захопливим та корисним. Адже на такій творчій зустрічі діти активно пізнають світ,  спілкуються з однолітками та творчо  працюють.

Світлана Онищук подарувала творчим діткам дуже корисні подарунки – олівці, фарби для малювання, а також солодощі та фруктові соки.

Більше фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *