Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук поспілкувалася із Ларисою Стефанишин – матір’ю загиблого бійця 102 бригади ТРО

Сьогодні Світлана Онищук зустрілася із матір’ю полеглого військовослужбовця Василя Стефанишина – пані Ларисою. На її долю випало надскладне випробування, адже на війні жінка втратила свого єдиного сина – Василя, який після повномасштабного вторгнення рф повернувся з Парижа, щоби стати на захист рідної держави.

Лейтенант, командир мінометного взводу Василь Стефанишин загинув 3 лютого 2023 року на запорізькому напрямку, де воювала на той час 102 окрема бригада тероборони, у складі якої й був наш відважний захисник.

Допомогло матері пережити це невимовне горе – волонтерство. У пам’ять про сина жінка створила фонд, який підсилює побратимів Василя, надає допомогу госпітальєрам, які на передовій рятують наших захисників, та робить все можливе для наближення Перемоги.

“Наші воїни вражають весь світ мужністю, а їхні дружини та матері – неймовірною силою та витримкою, – зазначила очільниця Прикарпаття.- Мала нагоду познайомитися з матір’ю нашого полеглого Героя Ларисою Стефанишин, яка й досі переживає біль, а ще має неймовірну силу духу”.

Варто додати, що саме пані Лариса представлятиме Прикарпаття у Раді родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України. Відтак її завдання – налагодити ефективну комунікацію між владою різних рівнів та рідними наших полеглих захисників задля вирішення нагальних проблем. Варто також зазначити, що в Раді будуть представники від інших областей, тож маємо намір поділитись власними позитивними напрацюваннями щодо співпраці з родинами загиблих та перейняти досвід інших.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *