Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Працюємо над тим, щоби подарувати нашим дітям якнайбільше позитивних емоцій та незабутніх вражень


На Прикарпатті скоро розпочнеться обласний творчий конкурс «Серцем єдиним, ми – Україна!». Його мета – підтримувати обдаровану молодь та заохочувати до розвитку своїх талантів. Про це повідомляє Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook.

Перший етап – на рівні територіальних громад – стартує 4 квітня і триватиме до 12 квітня. Взяти участь зголосилися 413 закладів загальної середньої освіти області із 62 громад.

Школи сформували по одній команді до 10 учасників з учнів 8-11 класів, завдання яких підготувати

  • проєкт про Героя рідного краю – сучасності та минулого, який відзначився у боротьбі за вільну Українську державу;
  • логотип команди;
  • композицію патріотичної тематики, яка поєднує в собі елементи театрального, вокального, хореографічного, музичного напрямів.

Переможці територіального етапу змагатимуться на районному рівні, який триватиме з 19 по 26 квітня.

А відтак у травні виступлять на обласному, який завершиться великим гала-концертом.

Оцінюватимуть роботи школярів журі, до складу якого увійдуть військові, кращі педагоги області, письменники, художники, актори, хореографи.

«Наше завдання – залучити дітей до творчості, яка дає змогу перезавантажитись емоційно та попри війну всебічно розвиватись та мати щасливі миті дитинства й юності», – наголошує очільниця області

Світлана Онищук подякувала партнерам і благодійникам, які підтримали проєкт та допомагають з організаційними моментами і нагородженням кращих команд.

«Працюємо над тим, щоби подарувати нашим дітям якнайбільше позитивних емоцій та незабутніх вражень» – йдеться у дописі посадовиці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *