Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Приходьте у центри масової вакцинації та пункти щеплення – таким чином убезпечите себе від COVID-19

Понад 25 тисяч прикарпатців провакцинувалися у центрі масової вакцинації, який працює у приміщенні гіпермаркету «Епіцентр». Про це сьогодні йшлося під час виїзного пресбрифінгу, який провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук за участю директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Дмитренка, заступника генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» Тетяни Джус та регіонального представника з вакцинації Микола Стовбан.

Як зазначила керівниця області, пандемія коронавірусу на Прикарпатті не вщухає. Лише за останню добу в області виявлено 281 нових випадків захворювання, 130 осіб госпіталізовано, зокрема й четверо дітей. Ще більше насторожує велика кількість летальних випадків серед прикарпатців. Так, за вчорашню добу внаслідок ускладнень від COVID-19 померло 10 людей.

«За листопад від коронавірусу на Івано-Франківщині померли 433 людей. Все це наслідок важкого перебігу захворювання та пізнього звернення людей за медичною допомогою, – наголосила Світлана Онищук. – Тому наполегливо прошу усіх жителів області: бути пильними до перших ознак хвороби, не зволікайте зі зверненням до свого сімейного лікаря, а, головне, – приходьте у центри масової вакцинації населення та пункти щеплення і вакцинуйтеся».

Наголошувалося, що відсоток зайнятих хворими ліжок складає 54% Станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають 1753 пацієнти, з них 125 – у відділеннях реанімації, а 41 – підключені до апаратів ШВЛ (неінвазивна вентиляційна СРАР-терапія). 33% хворих є кисневозалежними.

«На даний час область у повному обсязі забезпечена усіма видами вакцин проти коронавірусу, – підкреслив Ігор Дмитренко. – Перервати ланцюг поширення коронавірусної хвороби можна тільки завдяки масовій вакцинації населення. На сьогодні вже проведено 668 059 щеплень, а саме 56,9 % населення області провакциновано однією дозою і 43,1% – двома. За попередню добу медичні працівники провели 7 845 щеплень. Вакцинуйтеся та будьте здорові!».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *