Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук привітала прикарпатців з Днем Конституції України


Дорогі краяни!

Немає кайданів, які зможуть скувати вільний український дух! Немає загарбника, якому ми дозволимо панувати на нашій, Богом даній, землі. Ми – вільний народ вільної країни, ми – господарі у своєму домі!

28 років тому було ухвалено Головний державний закон – Конституцію України, яка пройшла складний шлях становлення, заклавши основи державної незалежності.

За три десятиліття у нашій молодій державі відбулися дві революції, але ми зберегли демократію та чітко заявили про європейський вектор розвитку.

За 10 років гібридної війни і понад 2 роки повномасштабного вторгнення ми не втратили віру та гідність, і тепер знову виборюємо своє майбутнє й свободу!

У ці важкі для всієї України дні, дні втрат і великої боротьби, ми продовжуємо боротися з московськими окупантами за дотримання конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в незалежній державі. Згадуючи яскраві і водночас трагічні сторінки історії в становленні державності, варто зазначити, що українська конституційна думка має багатовікову історію. Перша писемна Конституція Європи – Конституція Пилипа Орлика була створена 300 років тому.

У цей знаменний день ми дякуємо нашим захисникам. Дякуємо кожному, хто сьогодні на східних рубежах боронить нашу землю від ворога. Слова подяки усім за незламність та віру в Україну.

Дорогі прикарпатці! Щиро бажаю усім нам справедливого миру і якнайшвидшої перемоги, а нашим воїнам – сили духу  і витримки, щоб захищати Україну як суверенну, демократичну, правову державу!

За нами – правда!

З нами Бог!

Слава Україні!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *