Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Реалізуємо Стратегію ЄС задля налагодження співробітництва з європейськими країнами Дунайського регіону

Минулого року наприкінці жовтня на 10-му щорічному форумі «Стратегії ЄС для Дунайського регіону», який проходив у Братиславі, Україна офіційно очолила стратегію Євросоюзу для Дунайського регіону на 2022 рік.

Наша держава стала першою країною, яка ще не є членом ЄС, однак головуватиме в Стратегії та відповідатиме за визначення пріоритетних напрямків співпраці країн у рамках ініціативи. Зауважимо, що стратегія охоплює чотири області України: Одеську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Закарпатську.

З цього приводу учора відбулася відеоконференція «Головування України в Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону», участь у якій взяла голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Очільниця області наголошує, що Прикарпаття активно долучається до реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону. Так, у рамках Дунайської транснаціональної програми в області впроваджується проект «Розбудова можливостей цифрового підприємництва для людей похилого віку за допомогою інноваційної системи навчання». Його основна мета – розширення можливостей старшого покоління на цифровому ринку праці для підвищення рівня самозайнятості.

«Сподіваюся, що за період головування України у Стратегії область налагодить співробітництво з іншими країнами Дунайського регіону та поглибить співпрацю із тими регіонами, з якими область уже співпрацює для своєчасного та ефективного протистояння викликам, – зазначила Світлана Онищук. – Ми відкриті для діалогу і зі свого боку докладемо максимум зусиль для успішної реалізації цієї програми».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *