Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Садочок «Подоляночка» в обласному центрі – це новий стандарт дошкільної освіти

Сьогодні у рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Івано-Франківську відкрили сучасний дитячий садочок.

Садочок розрахований на майже дві сотні місць. У семи групах розташовані великі ігрові куточки для дітей, створено комфортні умови як для малечі, так і для працівників дошкільного закладу. Для вуличних ігор облаштовано затишний внутрішній двір із майданчиками.

В урочистому відкритті освітнього закладу взяли участь голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, народні депутати, педагогічний колектив та вихованці садочка.

За словами керівниці області, для дітей та батьків мікрорайону Івано-Франківська сьогоднішнє відкриття є насправді великою та довгоочікуваною подією. Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер дітки матимуть сучасні і комфортні умови для перебування та виховання.

«Садочок «Подоляночка» в обласному центрі – це новий стандарт дошкільної освіти, – Світлана Онищук. – Завдяки активній участі місцевої влади, яка долучилися до Президентської програми та доклала максимум зусиль для розбудови такого сучасного й комфортного для дітей закладу, сьогодні тут лунатиме веселий дитячий сміх. Переконана, що сьогоднішнє свято дітки запам’ятають надовго, а громада матиме ще один новий об’єкт соціальної інфраструктури».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *