Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Саме ефективна комунікація – це один із кроків задля розвитку громад

Голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася з представниками громадської організації “Розвиток бізнес-сектору України” та головами територіальних громад Чернігівської і Сумської областей, які перейматимуть успішний досвід Прикарпаття у час війни.

Зокрема, йдеться про унікальні соціальні проєкти “Турбота про родину Героя”, що спрямований на підтримку сімей захисників та “Серцем єдиним, ми – Україна!”, який був створений для учнівської молоді, що мав на меті продемонструвати як творчі здібності, так і зміцнити командний дух у них.

Також сьогодні в області налагоджена тісна співпраця з міжнародними партнерами та донорами, що дає змогу реалізовувати соціальні ініціативи, підсилювати територіальні громади.

За підтримки партнерів за час війни на Прикарпатті вдалося зробити ремонти у понад 400 комунальних установах, які приймали внутрішньо переміщених людей. Зокрема, йдеться про пансіонати для людей літнього віку, інтернати та паліативні центри.

За підтримки донорів та держави на Прикарпатті постійно працюють над підсиленням медичних закладів краю, де сьогодні проходять лікування та реабілітацію українські воїни, люди з числа ВПО та місцеве населення.

Для підтримки тергромад в області працює Агенція регіонального розвитку. Обласна влада постійно спілкується з представниками громад, щоби своєчасно допомагати реагувати на виклики, які виникають.

«Переконана, саме ефективна комунікація – це один із кроків задля розвитку громад. Адже кожна область має свій унікальний досвід. І тільки разом ми можемо вирішити проблеми та зробити чимало корисних справ для людей!», – підкреслила керівниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *