Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Ще одна прикарпатська громада буде надавати якісні медичні послуги своїм жителям

Сьогодні у селі Старий Мартинів Бурштинської територіальної громади урочисто відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Затишна будівля та комфортні умови праці сприятимуть своєчасному наданню якісних медичних послуг усім жителям громади.

Приміщення спорудили у рамках програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

«Ще одна прикарпатська громада від сьогодні зможе надавати якісні медичні послуги своїм жителям, – наголосила під час урочистого відкриття закладу голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. – Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, що дозволить своєчасно та кваліфіковано надавати увесь спектр лікарських послуг: від діагностики хвороби до лікування. Переконана, що сучасний медзаклад та фаховий колектив допоможуть жителям чотирьох сіл покращити своє здоров’я, зокрема, й проводити профілактичні огляди та щеплення, у тому числі й проти коронавірусу».

Зазначимо, що будівництво амбулаторії розпочалося у 2019 році. Вартість робіт склала майже сім мільйонів гривень. В амбулаторії облаштовано два кабінети для лікарів, кімнату щеплення, процедурну й інші допоміжні приміщення. Також забезпечено доступ до закладу для маломобільних груп населення. Персонал закладу зможе обслуговувати до 30 осіб на день.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *