Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Сьогодні у нас не просто війна, це – геноцид української нації

Сотні тисяч українських захисників воюють із російськими окупантами. Вони героїчно, ціною власного життя, боронять нашу землю від агресора. Багато з них уже назавжди увійшли в новітню історію України, як приклад доблесті і героїзму. Через війну чимало родин втратили свої рідних: синів, дочок, батьків. Усіх їх об’єднує спільне горе – втрата близької людини.

В обласній філармонії імені Іри Маланюк за участю радниці – уповноваженої Президента України з питань захисту прав захисників України Олени Вербицької, голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, а також представників із 20 громадських обласних організацій родин загиблих внаслідок війни із окупантами відбулася онлайн-зустріч, присвячена питанням захисту прав захисників.

Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час війни та разом із керівником Благодійного фонду «Карітас» отцем Володимиром помолилися за полеглих.

Звертаючись до родин загиблих, Світлана Онищук зазначила, що в умовах сьогодення нашим обов’язком є повсякчасна підтримка та допомоги сім’ям, які втратили своїх близьких та рідних під час бойових дій.

«В Україні не просто війна, це – геноцид української нації, – наголосила керівниця області. – За нашу свободу та незалежність свої життя віддають найкращі сини та дочки України. Ми завжди пам’ятатимемо про їх подвиги та підтримуватимемо родини полеглих».

Світлана Онищук подякувала представникам організацій і спілок родин загиблих за їхню єдність у вирішенні багатьох проблемних питань і підкреслила, що сьогодні прикарпатці відкрили свої серця та домівки для всіх, хто потребує підтримки, і готові приймати їх у себе, на Івано-Франківщині.

Більше фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *