Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Співпраця з іноземними інвесторами сприяє залученню коштів в економіку області та вирішує питання зайнятості населення

Вже понад 17 років на Івано-Франківщині успішно працює інвестиційна компанія «Гудвелі України», основними напрямками роботи якої є розвиток тваринництва та рослинництва. За час її діяльності рівень інвестицій в економіку краю склав понад три мільйони гривень. Окрім того, «Гудвелі України» створила нові робочі місця для понад 660 жителів Прикарпаття.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук і директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин зустрілися із керівництвом компанії та обговорили перспективи співпраці.

Очільниця Прикарпаття зазначила, що співпраця з іноземними компаніями є надзвичайно важливою, адже сприяє залученню коштів в економіку області та вирішує питання зайнятості населення. Разом з тим, успішне співробітництво дає змогу популяризувати край серед іноземних капіталовкладників та свідчить про сприятливий інвестиційний клімат на Івано-Франківщині.

«Івано-Франківщина завжди була аграрним крає. Ми маємо чималий потенціал щодо розвитку різних галузей сільського господарства, – розповіла керівниця області. – Дуже важливо реалізувати дані ресурси задля розвитку сільськогосподарської галузі та залучити інвестиційні кошти для створення підприємництва і нових робочих місць».

Йшлося і про перспективи діяльності компанії, зокрема, щодо будівництва двох біогазових заводів, що дозволить покращити екологічну ситуацію на Прикарпатті.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *