Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук у Києві разом із слухачами курсів підвищення кваліфікації взяла участь у вшануванні пам’яті загиблих захисників України

У вівторок, 27 липня, у Меморіальному комплексі на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.
У заході із вшанування захисників України взяла участь голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Очільниця області цього тижня перебуває на курсах підвищення кваліфікації голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

До ритуалу також долучилися рідні полеглих Героїв, заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генеральний штаб ЗСУ, Національного університету оборони України та військовослужбовці Київського гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *