Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: У рамках проєкту «Турбота про родину Героя» уже оздоровлено 74 дитини із матерями: працюємо, щоб збільшити їх кількість у рази

На цьому під час онлайн-наради з головами районних військових адміністрацій, головами територіальних громад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади наголосила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Очільниця області зазначила, що пріоритетними у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування є заходи, спрямовані на збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, у тому числі шляхом організації якісного дитячого оздоровлення і відпочинку. З цією метою було започатковано проєкт «Турбота про родину Героя», який стартував 27 березня цього року та передбачає турботу про дітей, які втратили рідних на війні.

«У рамках проєкту «Турбота про родину Героя» уже оздоровлено 74 дитини із матерями: працюємо, щоб збільшити цей показник у рази. Уже завтра плануємо відправити на оздоровлення ще 20 діток з числа родин, батьки яких загинули на війні, в дитячий табір DELUXE в село Татарів Ворохтянської територіальної громади Надвірнянського району», – резюмувала Світлана Онищук.

Керівниця Прикарпаття подякувала представникам готелів, котрі охоче надали свої послуги для сімей загиблих, зокрема, Chevalier Panorama (с. Яблуниця), ГО «Волонтерський центр «Фенікс» спільно з парк-готелем «Phoenix Relax Park» (с. Поляниця), Premium Club SPA (Буковель), туристичний комплекс «БАЙКА» (с. Косів), відпочинковий комплекс «Магурка» (с. Верховина).

Заклади мають підготовлену розважальну програму, майстер-класи, вуличний басейн з підігрівом, панорамне джакузі, критий басейн, сауни, соляні кімнати, дитячі та ігрові кімнати, настільний теніс та футбол, PlayStation, СПА комплекс: басейн, сауна “Фінська”, хамам – все різноманіття для гарного відпочинку на Прикарпатті.

Окрім цього, для діток на постійній основі організовують розважальні заходи. Так, до Міжнародного дня захисту дітей, в межах проекту «Турбота про родину Героя» для діток було проведено свято в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки, де діти Героїв мали змогу подивитися виставу під назвою «Чарівна торбинка казок». Фаховий коледж культури і мистецтв міста Калуш провів для діток майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок. У травні-червні 6 діток з Верховинщини відпочивали у готелі «Велланд» за «Ребіалітаційною програмою для дітей загиблих героїв 2023». Також для діток з числа родин загиблих було організовано поїздку в розважальний центр “Чубі-бум”.

Також зазначимо, що цьогоріч в області працюватимуть 18 дитячих оздоровчо-відпочинкових комплексів, де дітки зможуть з користю провести час і оздоровитися.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *