Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Усі вакцини, якими імунізують прикарпатців, є безпечними та ефективними

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук ознайомилася із роботою центрів масової вакцинації населення. Спершу керівниця області разом із директором департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігорем Дмитренком відвідала центр вакцинації в Івано-Франківську, що розташований у торговельному центрі «Епіцентр», і поспілкувалася із медичними працівниками, які проводять імунізацію населення, та охочими щепитися від СOVID-19.

Зазначимо, що даний центр працює упродовж вихідних з 10 до 14 години. Для жителів Івано-Франківська доступними є вакцини CoronaVac, Moderna та AstraZeneka. Також у центрі облаштована зона відпочинку для імунізованих, поруч з якою чергує бригада медиків.

За словами очільниці Прикарпаття, сьогодні область повністю забезпечена вакцинами проти СOVID-19. Усі вони є безпечними та ефективними у боротьбі з коронавірусом. Для належного проведення імунізації на Івано-Франківщині діють 8 центрів масової вакцинації населення та 121 пункт щеплення.

«Ситуація із поширенням коронавірусу залишається доволі складною. Напередодні в області вже лабораторно підтвердили 10 випадків нового штаму СOVID-19 «Дельта», який є у рази небезпечніший, адже швидко поширюється та викликає важкий перебіг хвороби, – зазначила Світлана Онищук. – Щоб убезпечити себе та свої рідних від СOVID-19, просимо усіх жителів області імунізуватися, позаяк це є єдиним способом зупинити пандемію та повернутися до звичного життя».

Цього ж дня керівниця області також побувала у центрах масової вакцинації, які діють у Коломиї, Косові та Верховині, де ознайомилася із ходом імунізації в районах та їх забезпеченістю вакцинами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *