Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: В Україні удосконалено порядок надання субсидій

Люди, які раніше з тих чи інших причин не змогли отримати субсидію, сьогодні можуть її отримати, адже у Міністерстві соціальної політики України розширили коло отримувачів субсидій. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Онищук.

«Зокрема, для прикладу, житлова субсидія може призначатися на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом  12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії шляхом успадкування (раніше не призначалась), – повідомила посадовиця. – Також, раніше субсидія не призначалася тим громадянам, в яких опалювальна площа перевищувала 120 кв. метрів для квартир та 200 кв. метрів для індивідуальних будинків. На сьогодні ця норма змінена і субсидія не призначається, коли загальна площа квартири перевищує 130 кв. метрів, а будинку –  230 кв. метрів.
Для оформлення субсидії потрібно звернутися до місцевих управлінь соціального захисту населення, подавши декларацію і заяву за формами, затвердженими Міністерством соціальної політики України для визначення права і призначення житлової субсидії».
Що стосується тих громадян, які вже субсидію отримують і їм вона призначена на період 2020-2021 років, то тут хвилюватися не треба. Адже один із пунктів Порядку надання населенню житлових субсидій, який затверджений 848-ою постановою КМУ передбачає, що в разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги в межах володіння соціальних нормативів розмір субсидій перераховується в автоматизованому режимі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *