Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: В умовах сьогодення наше завдання – створити комфортні умови в області для перебування вимушено переміщених осіб

Таку думку сьогодні висловила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час зустрічі із представниками міжнародних організацій, такими як Міжнародна організація міграції, Всесвітня продовольча програма, Управління Верховного комісара ООН, які надають допомогу людям, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах.

За словами Світлани Онищук, українці героїчно протистоять ворогу, продовжують мужньо боронити рідну землю. Тому нашим завданням є підтримувати захисників та допомагати тим, хто потребує нашої допомоги, зокрема, вимушено переміщеним особам, котрі через бойові дії втратили домівки та роботу. Так, за офіційними даними на сьогодні в області вже зареєструвалися 116 тисяч людей.

«В умовах сьогодення наше завдання – створити комфортні умови в області для перебування вимушено переміщених осіб, – наголосила очільниця Прикарпаття. – На цьому етапі для нас дуже важливою є підтримка міжнародних організацій та благодійників, які не залишають українців наодинці з бідою та всіляко допомагають долати труднощі, в яких опинилися мільйони людей».

Керівниця області подякувала представникам міжнародних організацій за підтримку та допомогу, відзначила їх внесок у створенні належних умов для проживання людей, які прибувають на Івано-Франківщину із епіцентрів бойових дій.

Своєю чергою іноземні гості запропонували свою допомогу у наданні фінансової, психологічної, юридичної та продовольчої підтримки вимушено переміщеним особам. Зокрема, представники Всесвітньої продовольчої програми зазначили, що раніше Україна була своєрідним «продовольчим кошиком» для постраждалих людей із інших країн. Сьогодні завданням організації є допомога українцям, котрі опинилися у скруті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *