Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: В умовах війни важливо, щоб сільськогосподарські підприємства потужно розвиватися

Таку думку висловила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час наради з питань залучення в аграрний сектор Івано-Франківської області додаткових фінансових ресурсів, у тому числі грантових програм та банківських кредитів.

“Наша область досить добре працює у сфері сільського господарства. На Прикарпатті є багато сільськогосподарських підприємств, котрі мають потенціал потужно розвиватися. Ми, як представники влади, готові всіляко сприяти та підтримувати цю галузь. Розуміємо, що в такий нелегкий для країни час, тільки наполеглива праця, вміння шукати і освоювати фінансовий ресурс допоможуть нам успішно розвиватися”, – зазначила очільниця області.

Під час заходу директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Роман Корінець наголосив присутнім на важливості обізнаності фандрейзингу для місцевого економічного розвитку.

“Наша держава вибрала шлях євроінтеграції і саме він зобов’язує нас уміти користуватися грантовими коштами. Недостатньо мати ідею – зараз потрібно вміти оформлювати грантові заявки та використовувати всі можливості, які нам надають. Можемо опиратися на досвід Польщі та Латвії, які потужно використовують ці інструменти задля розвитку фермерського бізнесу”, – зазначив фахівець фандрейзингу.

Також Роман Корінець зазначив, що станом на сьогодні вони вже співпрацюють з Заболотівською та Городенківською територіальними громадами. Проте, важливо навчити та заохотити писати гранти якщо не всі, то більшу частину громад. Тому що, якщо цим не займатися, то громади просто втрачають ресурси.

Додамо, що участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Алла Хамчич, представники сільськогосподарських підприємств області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *