Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Вчасна виплата заробітної плати вчителям є першочерговим завдання для влади

Від професійної майстерності вчителі, його досвіду й педагогічного таланту залежить організація освітнього процесу у школах. Їхня праця має належно оцінюватися, а зарплата вчасно виплачуватися. Це питання є одним із першочергових у діяльності обласної влади і перебуває на постійному контролі.

Про це йшлося у четвер, 12 серпня, під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, директора департаменту фінансів Ірини Мацькевич і директора освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича із освітянами Долинської територіальної громади. Присутніми на заході також були народний депутат України Олександр Матусевич, та керівники територіальної громади.

Зазначалося, що на сьогодні заборгованість перед освітянами складає 25 мільйонів гривень. Тому необхідно невідкладно знайти шляхи вирішення даної проблеми та забезпечити виплату заробітної плати.

«Вчасна виплата заробітної плати вчителям є першочерговим завдання для влади, – підкреслила Світлана Онищук. – Спільно з керівництвом територіальної громади ми повинні вишукати фінансовий ресурс для виплати заборгованості. Окрім того, обласна адміністрація клопотатиме перед Міністерством фінансів України щодо наближення освітньої субвенції та її перерозподілу для погашення заборгованості».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *