Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Відкритий діалог із бізнесом – шлях до успіху

Таку думку сьогодні під час зустрічі з генеральним директором «Goodvalley Group» Крістіаном Брокопом та директором з розвитку та комунікацій компанії Назаром Антоником висловила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За словами керівниці області, в умовах війни надзвичайно важливо, щоб бізнес розвивався. Адже це дає можливість наповнювати місцевий бюджет, підтримувати Збройні сили України та допомагати внутрішньо переміщеним людям, забезпечуючи їх новими робочими місцями. «Goodvalley Group» вже кілька десятків років успішно працює та розвивається на Прикарпатті. Незважаючи на війну, сільськогосподарська компанія продовжує нарощувати потужності та працює над амбітними планами розвитку.

Поряд з цим активно допомагає громадам, на території яких розташовані її підприємства, реалізовуючи різні соціальні проєкти. Так, вже кілька років «Goodvalley Group» втілює соціальний проєкт «Село мрії». За минулий рік заявки на участь у ньому подали 47 сіл. Загальна вартість проєкту склала два мільйони сто тисяч гривень. Разом з тим компанія активно допомагає в облаштуванні житла для ВПО, забезпечує людей продуктами харчування, організовує роботу соціальних їдалень. Для дітей внутрішньо переміщених людей проводять екскурсії та надають психологічну допомогу. Не залишають поза увагою й наших Захисників і Захисниць. Зокрема, торік на передову «Goodvalley Group» передала 30 генераторів і активно долучилася до благодійних аукціонів на підтримку ЗСУ, які провели за ініціативи керівниці області.

«Для області дуже важливою є успішна робота сільськогосподарського бізнесу, а особливо у час війни, – зазначила Світлана Онищук. – Адже це дозволяє забезпечувати продовольчу безпеку регіону та підтримувати економіку. Тому ми завжди готові до співпраці та всебічної підтримки. Переконана, що відкритий діалог із бізнесом – шлях до успіху».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *