Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук відвідала Архиєрейську Божественну літургію за участю Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава

Десяту річницю з часу створення сьогодні відзначає Івано-Франківська митрополія Української греко-католицької церкви. З цієї нагоди на Прикарпаття завітав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, котрий очолив Архиєрейську Божественну літургію та разом із Архиєпископом і Митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишиним освятив нові барельєфи ісповідникам віри владикам Павлові Василику та Софронові Дмитерку – підпільним єпископам Станіславівським на фасаді собору.

Почесного гостя на Івано-Франківщині привітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Керівниця області зазначила, що Українська греко-католицька церква завжди була соціальним партнером держави.

«Із початком військових дій на Сході України церква активно долучилася до підтримки учасників АТО/ООС, їх сімей, родин внутрішньо переміщених осіб. Священнослужителі стали духовною підтримкою для бійців, які мужньо боронять східні рубежі держави, – підкреслила Світлана Онищук. – Допомогу церкви прикарпатці відчули і під час боротьби з пандемією коронавірусу, коли за сприяння УГКЦ для медичних закладів закуповувалося обладнання, а при церквах відкривалися пункти масової вакцинації населення».

Звертаючись до Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, очільниця Прикарпаття подякувала йому за душпастерську діяльність у розвитку УГКЦ в області, а також підтримку, яку митрополія повсякчас надає жителям Прикарпаття.

«Івано-Франківщина є духовно багатим краєм і велика заслуга у цьому належить церкві, яка є осередком духовного єднання, доброти та любові, – наголосила Світлана Онищук. – Незважаючи на всі ті труднощі, які пройшла УГКЦ на шляху становлення, Ви вистояли та змогли об’єднати людей задля духовного зростання. Щиро вітаю Вас із ювілеєм та бажаю, щоб Ваші невтомні труди і старання, які ви щодня покладаєте для утвердження церкви, приносили мирянам душевний спокій та зміцнювали їхню віру».

Під час богослужіння Блаженніший Святослав зазначив, що 10 років митрополії – це були роки церковного будівництва та розвитку.

«Сьогодні ми бачимо, що місія Христової церкви – познайомити з Богом кожну сучасну людину – успішно звершується на цих прикарпатських землях», – резюмував Блаженніший.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *