Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук відвідала на Тлумаччині соціальні заклади, у яких проживають внутрішньо переміщені особи

Вчора голова обласної військові адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко під час робочої поїздки побували у Тлумачі. Вони відвідали центр соціальної підтримки сімей та дітей, у якому проживають 26 внутрішньо переміщених осіб, а також гуртожиток Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету і центр опіки дитини «Рідна оселя», в яких проживають 180 внутрішньо переміщених осіб.

Переселенцям Світлана Онищук передала необхідні продуктові набори від благодійної організації «Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні».

«Одним із найважливіших завдань для нашої області є забезпечення внутрішньо переміщених осіб необхідним житлом. Під час зустрічей із керівниками дипломатичних відомств інших країн, міжнародних благодійних фондів ми домовляємося про ремонт гуртожитків, закладів освітньої та соціальної сфери, де мають прихисток внутрішньо переміщені особи. За їх сприяння у приміщеннях уже проводяться відповідні ремонтні роботи. Також заклади забезпечують необхідним обладнанням для опалення в осінньо-зимовий період, зокрема, обігрівачами, електричним обладнанням тощо», – розповіла Світлана Онищук.

Очільниця області зазначила, що у першу чергу вирішуються нагальні проблеми щодо надавання прихистку внутрішньо переміщеним особам. Для цього залучаються усі міжнародні донори та небайдужі прикарпатці. Також людей забезпечують продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, ліками та загалом, усім необхідним.

«Міжнародні партнери допомагають усім соціальним установам Тлумаччини, де проживають внутрішньо переміщені особи. До прикладу, у центрі соціальної підтримки сімей та дітей польська організація «Хеппі кідс» облаштовує душові кабіни, ванні кімнати та туалети. Ми об’єднуємо усіх наших міжнародних партнерів та донорів задля того, щоби переселенці жили у комфортних умовах», – наголосила Світлана Онищук.

Фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *