Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Влада і церква мають бути партнерами, щоб спільно вирішувати соціальні питання вразливих категорій населення

Таку думку вчора під час зустрічі із Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишиним та директором Благодійного фонду «Карітас» о. Володимиром Чорнієм висловила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Участь у розмові також взяли заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко і заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Володимир Попович.

Зазначимо, що темою спілкування стало налагодження співпраці між церквою та владою задля підвищення спроможності місцевих громад та надання допомоги вразливим категоріям населення.

Наголошувалося, що впродовж останнього часу чимало людей звертаються до релігійних громад і благодійних церковних ініціатив за допомогою. Необхідну підтримку вони отримують від волонтерів чи фондів, які займаються соціальним служінням. Однак, для ефективного вирішення соціальних питань потребуючих сьогодні необхідна добра співпраця між державною та церквою.

Під час зустрічі йшлося про реалізацію у кількох територіальних громадах Прикарпаття пілотних проєктів із надання соціальних послуг за участю священнослужителів. Координацію їхньої роботи буде покладено на Офіс децентралізації, який незабаром відкриють при обласній державній адміністрації.

«У час пандемії коронавірусу чимало людей опинилися у скрутному матеріальному становищі. Вони потребують соціальної підтримки та допомоги, – зазначила керівниця області. – Переконана, що в умовах сьогодення влада і церква повинні стати партнерами та спільно допомагати людям у скруті».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *