Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні у Львові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Участь у його роботі взяла Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА.
Серед учасників масштабної зустрічі – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Голова ВРУ Руслан Стефанчук, представники європейських партнерських установ та організацій, обласних військових адміністрацій і територіальних громад.
Ключовими темами для обговорення були оборона держави, її відновлення та євроінтеграція.
📌 Найперше розглянули питання безпеки у місцях масового скупчення людей. За словами Володимира Зеленського, завдання громад – визначити кількість «потенційних» об’єктів, які мають бути облаштовані додатковим обладнанням, до прикладу, металодетекторами.
Під час Конгресу представники громад мали змогу поспілкуватись з профільними міністрами щодо проблемних питань своїх населених пунктів.
Так, з Прикарпаття виступив голова Снятинської ТГ Анатолій Шумко, якого цікавили публічність кадастрової карти та доступ до кадастрового реєстру для органів місцевого самоврядування.
📌 Під час Конгресу міністри прозвітували про те, що вдалось зробити протягом 2023, зокрема: 🔰проведену роботу щодо безпекових питань,
🔰 напрацювання із захисту та підтримки дітей, які постраждали від війни,
🔰 здобутки у сфері охорони здоров’я та забезпечення ліками людей у прифронтових областях,
🔰 підтримку внутрішньо переміщених людей та їхню інтеграцію в новому середовищі тощо.
Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, головна увага має бути зосереджена на «… життя будь-якої громади, бо життя кожної людини є одним і тим самим життям України – життям, яке ми маємо захистити від агресії росії.…».
Сьогодні, підсумовуючи рік, зійшлися на думці, що Україна була, є та буде готовою до будь-яких викликів завдяки єдності українського народу та солідарності цивілізованого світу!
І одним із інструментів, який дозволяє ефективно долати труднощі в умовах воєнного стану, – ефективна та дієва комунікація між різними рівнями влади задля вирішення проблемних питань. І цьому, власне, сприяє Конгрес як майданчик відкритого діалогу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *