Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: За першої можливості закликаю всіх вакцинуватися проти COVID-19

За останню добу в області на COVID-19 захворіли 313 осіб, госпіталізовано 147, померло 19. Загалом від початку пандемії коронавірус діагностовано у 120 023 прикарпатців. Про це сьогодні йшлося під час щоденного брифінгу, який для представників засобів масової інформації провели голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, регіональний координатор з питань вакцинаціїв області Микола Стовбан та генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» Руслан Савчук.

Зазначалося, що впродовж останньої доби до медичних закладів області госпіталізовано 10 дітей. Загалом для лікування маленьких прикарпатців від коронавірусу облаштовано 196 ліжок, наразі вже зайнято 29,1 відсотка.

«Сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають майже дві тисячі пацієнтів хворих на коронавірус, з них 129 – у відділеннях реанімації, а 41 – підключені до апаратів ШВЛ. 37% хворих є кисневозалежними, – повідомила керівниця області. – Незважаючи, що за минулу добу кількість нових випадків захворювання на COVID-19 дещо менша, однак пандемія продовжує забирати життя прикарпатців. Звертаюся до усіх жителів області: за першої можливості приходьте до пунктів щеплення та центрів масової вакцинації та захистіть себе і своїх рідних від наслідків COVID-19».

Принагідно зазначимо, що станом на 26 листопада в області проведено 647 856 щеплень, зокрема, першою дозою – 374 890 осіб, другою дозою – 272 966. Повний курс імунізації пройшли чверть жителів Івано-Франківщини.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *