Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук закликала готельєрів Яремчанщини долучатися до проєкту “Турбота про родину Героя”

Умежах поїздки на Яремчанщину голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, її заступниця Людмила Сірко зустрілися із готельєрами громади.

За словами керівниці області, стабільна робота та розвиток бізнесу – одне з важливих завдань, які сьогодні ставимо перед собою обласна влада.

«У такі непрості часи підприємництво має працювати, бо це гарантуватиме надходження до бюджетів, збереження та створення нових робочих місць», – наголосила під час розмови Світлана Онищук. – Висловлюю вдячність за те, що наш бізнес сьогодні активно підтримує соціально важливі ініціативи, які втілюємо на Прикарпатті».

Очільниця Прикарпаття запросила готельєрів долучатися до реалізації соціального проєкту «Турбота про родину Героя», спрямованого на підтримку сімей полеглих захисників.

«Вірю, шо спільними зусиллями зуміємо охопити оздоровленням ще більше діток наших полеглих оборонців, яким через війну довелось зазнати багато горя. А також маємо намір долучати інші родини наших військовослужбовців», – резюмувала Світлана Онищук

Варто додати, що торік, відколи стартував проєкт, відпочинком та оздоровленням охоплено 234 дитини. Також провели низку одноденних турів для батьків та дружин наших полеглих воїнів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *