Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук зустрілася з депутатом Сейму Республіки Польща

Учора голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася з депутатом Сейму Республіки Польща Мареком Жонсою.

Зазначимо, що з початку повномасштабної війни в Україні Польща є одним із лідерів у підтримці нашої держави. У червні Прикарпаття отримало 500 тонн гуманітарної допомоги від Уряду Польщі. Це найбільший обсяг допомоги, який отримала Івано-Франківщина. А ще Польща прийняла максимальну кількість вимушених переселенців з України. З початку війни з України туди прибули майже 6 млн українців.

Під час зустрічі з Світланою Онищук Марек Жонса засвідчив свою особисту підтримку та підтримку всього польського Сейму щодо вступу України до Європейського Союзу.

З перших днів вторгнення росії він зорганізував допомогу для українських біженців в Перемишлі. За ініціативи пана Марека були створені спеціальні інформаційні пункти для українських жінок у Польщі, аби кожна з них могла отримати достовірну та перевірену інформацію. Також за його сприяння вдалося отримати сучасне медичне обладнання, яке врятувало вже не одне життя українців.

Також завдяки Мареку Жонсі наша область отримала гуманітарну допомогу з Польщі, Німеччини, Франції, Швеції, Монако та Ірландії, яку відтак відправляли в Київську, Харківську, Чернігівську, Миколаївську, Черкаську та Дніпропетровську області.

Під час зустрічі очільниця Прикарпаття та депутат обговорили можливості створення в області  центру соціально-психологічної реабілітації для військових, адже регіон має потужні рекреаційні ресурси.

«Реалізація спільних проєктів відіграє важливу роль в українсько-польському міжрегіональному співробітництві, – наголосила Світлана Онищук. – Для Івано-Франківщини Польща є одним із головних стратегічних партнерів на європейському континенті з огляду на спільні культурні традиції та історичну спадщину, близькі геоекономічні інтереси. Тому ми й надалі продовжуватимемо тісну співпрацю, зокрема і щодо відбудови України після нашої Перемоги».

Більше фото за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *