Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Своє 20-річчя відсвяткував народний вокальний ансамбль “Черлені пацьорки”

  

  
Народний аматорський вокальний ансамбль «Черлені пацьорки» – це професійний вокальний колектив, що на протязі двадцяти років пропагує українську пісню. Під керівництвом Володимира Черленюка вивчили декілька пісень композиторів – класиків і зрозуміли, що їм ближче до серця народна музика, яка би поєднувалась з таким музичним стилем, як “джаз”. Керівник взявся за написання джазових обробок. Так з’явились осучаснені пісні “Марічка”, “На долині туман”  та інші. 12 листопада з нагоди відзначення 20-ліття колективу в Делятинському народному домі відбувся святковий концерт.
За 20 років колектив виступив більше, як у трьохстах концертах та взяли участь у 20-ти Міжнародних фестивалях, на яких отримували гран-прі, а також побували з концертами за кордоном – в Польщі, Румунії, Словаччині. Святкування розпочалося із благословення отця Василя. Після чого присутні вшанували світлу пам'ять загиблих патріотів в зоні АТО хвилиною мовчання.
Колектив з ювілеєм привітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, депутат обласної ради Михайло Іваночко, міський голова Зіновій Андрійович, селищний голова Петро Якимець та багато інших поважних гостей.
Побажав творчих успіхів колективу і заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.
Посадовці відзначили вагому роль діяльності народного вокального ансамблю на теренах нашого краю та вручили  грамоту РДА, районної ради за вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і 20-річчя створення колективу та подарували сертифікат на отримання проектора.
 Керівник колективу Володимир Черленюк висловив подяку Богдану Зеленчуку за виділені кошти на сценічні костюми для колективу.
Святкування продовжувалось музичними вітаннями, які дарували найближчі сусіди з м. Яремче – народний чоловічий хор духовної музики “Златоуст”, соліст Надвірнянського РБК Віктор Чудновський, головний сміхованець Прикарпаття і всієї України, кумир і колега “Черлених пацьорків” – заслужений артист України Володимир Пушкар та соліст камерного оркестру “Гармонія Нобіле” Івано-Франківської обласної філармонії Олександр Семчук.
  
   
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *