Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сигналізаційне повідомлення

Про загрозу посівам
сільськогосподарських культур
 
Підвищення температури повітря сприятиме активізації шкідливості в посівах ріпаку квіткоїда, скритохоботника, шкодочинність яких можливо матиме підвищену небезпеку.

Про загрозу посівам
сільськогосподарських культур
 
Підвищення температури повітря сприятиме активізації шкідливості в посівах ріпаку квіткоїда, скритохоботника, шкодочинність яких можливо матиме підвищену небезпеку.
Рекомендуємо, негайно провести обстеження посівів ріпаків і при виявлені 1 особини квіткоїда на рослину у фазі утворення бутонів, 2-3 жуки на рослину в період збільшення бутонів, на насіннєвих та призначених на технічні цілі посівах, провести боротьбу з шкідниками використовуючи інсектициди – вантекс, 0,04-0,06л/га, децис Форте, в.г. 0,04л/га, фуфанон, к.е 0,6-0,8л/га, каліпсо 480 к.е. 0,1-0,15л/га, біскайя, о.д., 0,25-0,3л/га, та інші дозволені «Переліком…» препарати.
Крім того у посівах спостерігається весняне ураження рослин пероноспорозом, альтернаріозом, фомозом, осередками циліндроспоріозом. Рекомендуємо разом з інсектицидами в бакові суміші добавляти фунгіциди – фолікур, карамба, альєтт, амістад Екстра та інші дозволені «Переліком…».   
Крім того фунгіциди фолікур, карамба внесені весною, особливо на зріджених посівах, сприятимуть кращому формуванню бічних пагонів у рослин ріпаку, а звідси  збільшення урожайності. 
Ярі зернові культури, буряки, овочеві та плодові насадження.

 
Підвищення температури повітря, також сприятиме активізації шкідливої діяльності різних видів блішок та інших ґрунтових шкідників (озимої совки, хлібної жужелиці, личинок травневих хрущів, бурякової крихітки, звичайного та сірого бурякових довгоносиків) в посівах озимих і на сходах ярих зернових, овочевих та хрестоцвітих культур, цукрових буряків, плодових насаджень, що вимагатиме проведення постійного контролю за станом посівів та насаджень, для недопущення їх пошкодження, що може призвести до загибелі рослин. 
Прошу негайно встановити постійний нагляд за поведінкою шкідників та вжити невідкладних заходів щодо збереження посівів.
За консультаціями звертатися в державну інспекцію захисту рослин  області та районів

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *