Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Синьо-жовте свято. На теренах району відзначили День Державного Прапора.

   

   
 У повазі до національних символів, до числа яких належить Державний Прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і долати будь-які перешкоди. Саме у цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію. 
  
     23 серпня наш район як і вся Україна відзначили День Державного Прапора.  Біля будинку «Просвіти»  зібралися ті, для кого вишиванки – то значно більше, ніж вбрання, а блакитно-жовте знамено – значно більше, ніж просто атрибут. Державний Прапор України пронесли вулицями міста молодь, громадськість, представники підприємств і трудових колективів, керівники району та почесні гості з міст побратимів Пруднік (Республіка Польща), Крнов (Чеська Республіка) та Нортхайм (Німеччина). Урочисту ходу супроводжувало виконання національно – патріотичних пісень.
 
        Під звуки Державного Гімну України стяг вгору піднімали голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Іван Степник та міський голова Зіновій Андрійович.
 
          Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави, та мирних мешканців, які стали жертвами терористів.
 
       «Сьогодні ми вшановуємо один з головних символів нашої країни – Державний Прапор. Країну, територіальну цілісність та символи держави сьогодні відстоюють тисячі співвітчизників. Усі ми віримо, що незабаром кровопролиття зупиниться, а на Україну чекають мир та спокій», – зазначив  у своєму виступі Олександр Кеніз та побажав: «Нехай Ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!»
        Урочистості завершились святковим концертом в районному будинку культури.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *