Синьо-жовте свято. На теренах району відзначили День Державного Прапора.
У повазі до національних символів, до числа яких належить Державний Прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і долати будь-які перешкоди. Саме у цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію.
![](/sites/default/files/images/день прапора 030.jpg)
23 серпня наш район як і вся Україна відзначили День Державного Прапора. Біля будинку «Просвіти» зібралися ті, для кого вишиванки – то значно більше, ніж вбрання, а блакитно-жовте знамено – значно більше, ніж просто атрибут. Державний Прапор України пронесли вулицями міста молодь, громадськість, представники підприємств і трудових колективів, керівники району та почесні гості з міст побратимів Пруднік (Республіка Польща), Крнов (Чеська Республіка) та Нортхайм (Німеччина). Урочисту ходу супроводжувало виконання національно – патріотичних пісень.
![](/sites/default/files/images/день прапора 052.jpg)
Під звуки Державного Гімну України стяг вгору піднімали голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Іван Степник та міський голова Зіновій Андрійович.
![](/sites/default/files/images/день прапора 063.jpg)
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави, та мирних мешканців, які стали жертвами терористів.
![](/sites/default/files/images/день прапора 093.jpg)
«Сьогодні ми вшановуємо один з головних символів нашої країни – Державний Прапор. Країну, територіальну цілісність та символи держави сьогодні відстоюють тисячі співвітчизників. Усі ми віримо, що незабаром кровопролиття зупиниться, а на Україну чекають мир та спокій», – зазначив у своєму виступі Олександр Кеніз та побажав: «Нехай Ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!»
Урочистості завершились святковим концертом в районному будинку культури.
![](/sites/default/files/images/день прапора 113.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 019.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 012.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 023.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 030.jpg)
23 серпня наш район як і вся Україна відзначили День Державного Прапора. Біля будинку «Просвіти» зібралися ті, для кого вишиванки – то значно більше, ніж вбрання, а блакитно-жовте знамено – значно більше, ніж просто атрибут. Державний Прапор України пронесли вулицями міста молодь, громадськість, представники підприємств і трудових колективів, керівники району та почесні гості з міст побратимів Пруднік (Республіка Польща), Крнов (Чеська Республіка) та Нортхайм (Німеччина). Урочисту ходу супроводжувало виконання національно – патріотичних пісень.
![](/sites/default/files/images/день прапора 035.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 052.jpg)
Під звуки Державного Гімну України стяг вгору піднімали голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Іван Степник та міський голова Зіновій Андрійович.
![](/sites/default/files/images/день прапора 062.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 063.jpg)
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави, та мирних мешканців, які стали жертвами терористів.
![](/sites/default/files/images/день прапора 068.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 093.jpg)
«Сьогодні ми вшановуємо один з головних символів нашої країни – Державний Прапор. Країну, територіальну цілісність та символи держави сьогодні відстоюють тисячі співвітчизників. Усі ми віримо, що незабаром кровопролиття зупиниться, а на Україну чекають мир та спокій», – зазначив у своєму виступі Олександр Кеніз та побажав: «Нехай Ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!»
Урочистості завершились святковим концертом в районному будинку культури.
![](/sites/default/files/images/день прапора 097.jpg)
![](/sites/default/files/images/день прапора 113.jpg)
0 Коментарі