Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тарасе, ти плачеш із нами, на могили впали матері…

Такими словами жителі села Волосова у неділю, 15 березня, у будинку культури відзначили 201-шу річницю з дня народження нашого Пророка Т. Г. Шевченка і вшанували пам»ять полеглих героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Такими словами жителі села Волосова у неділю, 15 березня, у будинку культури відзначили 201-шу річницю з дня народження нашого Пророка Т. Г. Шевченка і вшанували пам»ять полеглих героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Вечір-реквієм розпочала дівчина, яка уособлювала жалобну Україну (Федоришин Христина), котра подякувала відважним героям та солдатам за відданість Україні та високе почуття патріотизму. Вона наголосила, що вони боролися за право свободи, за світле майбутнє дітей і просто за мирне життя у своїй державі. Заклик до боротьби підтримав юнак в образі Т.Г. Шевченка ( Яцюк Євген). Він просив український народ не здаватися, боротися до останньої краплі крові.

Діти читали вірші, присвячені подіям на Євромайдані, молоді юнаки присягалися на вірність своїй державі. Солісти Хабайлюк Олег, Федоришин Христина та Чернець Яна до сліз зачарували своїми піснями. Бурхливими оплесками глядачі вітали танцювальний колектив »Муза», лауреатів обласного конкурсу з художнього читання (керівник Чернець Л.Р.) з літературно-музичною композицією «Тополя».

Зі сльозами на очах усі слухали напутнє слово сільського пароха о. Степана Лящуна. Він висловив усім батькам та матерям села подяку за виховання синів, котрі гідно виконують свій обов»язок на сході Україні.

Хвилиною мовчання вшанували пам»ять про загиблих героїв Небесного Війська та солдатів АТО. Світло запалених свічок стало даниною тим, котрі навічно пішли від нас, котрі загинули від рук власної влади та котрі заради справедливості жертвували собою. Вони повинні вічно разом із Т. Г. Шевченком жити у нашій пам»яті!Присутні переглянули також документальний фільм журналіста ТРК Надвірна Світлани Гаєвської «Донбас. Реалії».

Гості свята і жителі села висловлюють щиру подяку директору Будинку культури Угринчуку А.Р., художньому керівнику Чернець І.М., завідувачу сільської бібліотеки-філії Хабайлюк Н.В., а також Угринчук У.В. та Чернець Л.Р. за організацію та проведення цього зворушливого заходу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *